| AndutzaTa a întrebat:

Ce conteaza mai mult o prietena sau iubitul tau?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ambii contează la fel de mult; fac parte din viețile noastre. Însă contează în cine am mai multă încredere. Cui îi pot mărturisi toate gândurile mele, planuri sadice, planificarea uciderii oamenilor din jurul meu, cine e cel care îmi este alături, asta contează mai mult pentru mine.

| Solitude15 a răspuns:

Pai ar trebui sa alegi prietena fiindca iubitul iti poate da papucii in orce moment si atunci cui te vei plinge- mai ales daca stii ca iubitul nu te pretuieste si dara si tu simti ca nu prea in iubesti(nu stiu e alegerea ta ) happy

| Roxaname a răspuns:

Pai e cam dificil de zis o prietena e cu tine si la bine si la rau un iubit e si el cu tine la bine si la rau dar daca va despartiti atunci daca nu ai prieteni care sa te motiveze e cam rau asa ca situatia e destul de complicata cine e prietena cu tine te accepta si cu iubit si daca iubitul te iubeste te accepta si cu prietena ta.

| Adeniy a răspuns:

Amandoua conteaza. Insa iubitul e ceva mai special, nu?

| mariaxmaria a răspuns:

Pai..depinde cum pui problema...adica nu stiu, ...eu una nu as renunta la o prietena foarte buna pentru un iubit :/.

| BiaBybbyBia a răspuns:

Nici eu nu as renunta la prietena pentru iubit. Daca iubitu' m-ar pune sa fac asta...ar fii clar ca nu tine la mine.

| JayMeatSucks a răspuns:

Complicat, stii si de ce? Prietenii te ataca de la spate, iar iubitul ti-ar putea face o faza urata, gen sa iti deie papucii sau asa...sincer, in locul tau, as alege pe cel in care am mai multa incredere

| Unicoorns a răspuns:

Presupun ca te-a pus unul dintre ei sa alegi. Daca te-a pus prietena sa alegi, alegi iubitul. daca te-a pus sa alegi iubitul, alegi prietena... Sfatul meu. De obicei in situatii de genul iti dai seama cum sunt de fapt