| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna cand un băiat face cu ochiul unei fete? Credeti ca e o diferență dacă acesta îi face când e cât mai puțină lume prin preajmă sau cand o face de față cu toată lumea fără nicio reținere? Aș dori sa-mi dați un raspuns cât mai clar. Multumesc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii place de ea

| RAY a răspuns:

Vrea sa se insoare cu ea, azi nu se fac nunti, dar maine de dimineata mergeti si faceti programare si poate va casatoriti saptamana voastra, poate in noua biserica a neamului romanesc

| Andreea_Brandus_1995 a răspuns (pentru RAY):

Ce raspuns la mișto

| RAY a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Nici vorba, eu vorbesc serios, toate cu care m-am intalnit vreau nunta pentru sex, asta nu e de gluma, ma intrebau vrei ceva serios? eu le spuneam ca vreau doar sa vorbesc cu ele sau nu aveam ce face, ele spuneau sa ma cauti cand vezi de rochia mea de mireasa, apropo sa isi dau masurile mele

| RAY a răspuns (pentru MichaelBudiuEducatorDeȘcoalăPrimară):

Doar cand te insori ai voie sa faci sex, pacatosule