| FlAiser a întrebat:

Ce credeti ca o sa imi dea la teza alegeti 2 dintre cele 3 Amintiri din copilarie Pasa Hassan Calin(file din poveste) am nev de un raspuns maine am teza si vreau sa stiu care sa le invat mai bine

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Amintiri din copilarie, Calin big grin

| FlAiser explică (pentru evenso):

De unde sti? ai dat si u?

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Nu am de unde sa stiu, am dat cu banu laughing
Teze am dat cu multi ani in urma tongue

| FlAiser explică (pentru evenso):

Pai multi mi-au zis ca din calin si amintiri si de aia am zis vrei sa facem pariu? daca imi da calin castigi u daca imi da amintiri castig eu (ne da pe randuri) ce zici facem pariu rolling on the floor?

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Sigur ca facem pariu laughing
Daca va fi cum am zis eu - evident eu castig.
Daca va fi alta combinatie - Pasa Hassan cu Calin sau Pasa Hassan cu Amintiri din copilarie atunci tu, dar trebuie acum sa alegi care dintre aceste doua combinatii, ok?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Sa iti explic avem 2 preofe de romana una face la clasele cu Bsi una la clasele cu A eu sunt in 7A si noua ne-a dat astea 3 opere sa invatam si la cei din B profa lor le-a dat 2 calin file din poveste si amintiri..bn si profa noastra e mai dura dar e cea mai buna profa din scoala mi se pare mie...dar profa celo din B azu luat aproape toti 4 si lea mai dat odata teza si am zis ca nu-i corect dar...

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Bine, lasa povestile laughing zi care varianta alegi si care va fi miza pariului?

| FlAiser explică (pentru evenso):

Aleg calin si mai sti ca am facut un pariu la romanii au talent in seara aia ala va fi si premiul care a fost atunci.....mno pa intru mai tarziu ca acum mai invat

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Nu am inteles ce ai ales, cu celalalt pariu am lamurit deja.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Am ales cailn(file din poveste

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Bine, succes, discutam dupa.

| FlAiser explică (pentru evenso):

Am primit Pasa Hassan rolling on the floor sa argumentez ca e o balada cultarolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru FlAiser):

Serios? si de unde sa stiu eu ca asta ai primit si nu altceva raised eyebrows

| FlAiser explică (pentru evenso):

Daca iti zic am orimit la subiectul 2 argumenteaza ce e o balada culta si singura balada culta ce am invatat-o anul asta e pasa hassan