| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de relatiile la distanta? Luat in considerare si ca este vorba de niste adolescentilaughingbig grin
Am pus intrebarea deoarece si mie mi s-a intamplat odata asta, si am prieteni care sunt impreuna, la distantahee hee.

2 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Si eu am fost "implicata " in asa ceva. m-am vazut cu tipul, ne placeam, ne intelegeam. Dar eram constienti ca nu o sa tina mult.Pana la urma au aparut alte persoane in vietile noastre si am ramas foarte buni amici.Sincera,nu m-as mai baga in asa ceva.Prea multe tentatii la care nu pot rezista.

| Madden a răspuns:

Cauta ca a mai fost pusa intrebarea asta, in concluzie nu se merita