| Iulia_7157 a întrebat:

Ce dorinte aveti care sunt posibile, insa inca nu le-ati indeplinit? Vedem poate vor fi dorinte comune!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mersi, orice dorinta la care te gandesti si spui ca asa va fi se implineste sigur 100% demonstrat. Eu am descoperit acest secret dupa ce am vazut cateva documentare legate de legea atractiei.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu in cateva luni dupa ce voi termina scoala de soferi o sa ma angajez pe tir.

| Iulia_7157 explică (pentru mgtow):

Bafta!

| mgtow a răspuns (pentru Iulia_7157):

Mersi, orice dorinta la care te gandesti si spui ca asa va fi se implineste sigur 100% demonstrat. Eu am descoperit acest secret dupa ce am vazut cateva documentare legate de legea atractiei.

| Iulia_7157 explică:

De cind eram mica doream sa ma invat sa merg pe cal(insa acum deja e tirziu), vreau sa scriu o carte(pe care am inceput-o alaltaieri) si sa devin astrofizic

| Rockingblack a răspuns:

Imi doresc sa cant. Putin probabil sa se indeplineasca

| Iulia_7157 explică (pentru Rockingblack):

Nu te descuraja. Poate cu timpul vor aparea dorinte care ar insemna mai multe p/u tine si destul de posibile.