| PcvXd a întrebat:

Ce efecte au pastilele de slabit? Si ce efecte pot sa am daca i'au eu? [ am 12 ani ]

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Cum sa iei la 12 ani pastile de slabit? Pe la 18 ani o sa te faci cat casa poporului. Nu face tampenia asta niciodata, mai bine te`ai apuca de sport sau ai bea ceva ceaiuri naturiste, dar NU partile

| PcvXd explică (pentru Đϋffγ):

Dar nu sunt assa grasa laughing)) am abia 43 de kg si 1.64

| Đϋffγ a răspuns:

Si pe ce iti trebuie pastile? eu am 1.62 si am 50 de kg laughing

| Usher2800 a răspuns:

Pai iti poate strica oraganismul mai ales stomacul nu folosi din astea mai bine fa sport in fiecare zii si o dieta sanatoasahappy

| Vladuthz a răspuns:

Iau*
Efecte: te vor tampi si mai mult decat esti.

| TheAvenger a răspuns:

Moaamă.ești cam slabă, nu crezi?thinking ..io zis să le lași dracu de pastile. ești fosre ok și așathinking

| Shmoopy a răspuns:

Si... daca tu ai in jur de 40 kg de ce te mai gandesti la pastile de slabit?

| Mode a răspuns:

Pentru ce iti trebuie pastile? Alearga esti tanara.winking

| Alexandrasik a răspuns:

Buna si eu am 12 ani si sunt plinuta dar asta nu inseamna ca trebuie sa iau pastile de slabit. Apuca-te de un sport si numai manca dulciuri pentru a avea o dieta sanatoasa. Dar nu cu pastile!