| Whattf123 a întrebat:

Ce fac ca sa nu mai am cosmaruri. Nu mă uit la filme de groază sau lucruri din astea, dar aproape in fiecare noapte visez cum cineva incearca sa ma omoare (sau omor o pers. (Autoaparare) ma trezesc, ma uit prin camera, dar nu ma pot misca. Doamne iarta-ma, dar am visat cum am murit(am auzit ca nu-i posibil).
Ma deranjează faptul ca ma trezesc speriat si toata ziua sunt obosit.

2 răspunsuri:
| Emma24dsxd a răspuns:

Singurul sfat pe care pot sa ti l dau este ca sa incepi sa te inchini seara si sa pui o iconita sub perna,asa imi punea mama,nu trebuie mereu sa iei in serios sunt doar vise,dar cateodata inseamna ca duci greutati in viata reala,tu spui ca cineva incearca sa te omoare,si te aperi asta inseamna ca indiferent de greutatile care le ai sau piedicile, tu reusesti sa faci fata, depinde de subconstientul tau si visul ca ai murit se zice ca ti a murit moartea, e de bine asta, dar pentru a fi mai bine pentru tine incearca sa zici Tatal Nostru seara, sau macar fa ti cruce cand te culci