| biancabyabiancabya a întrebat:

Ce inseamna cand baiatul te tine cu mana de dupa umeri?

Răspuns Câştigător
| ThePapushaTa a răspuns:

Pai...sa zicem ca in primul rand e prietenul tau! Daca te tine si este prietenul tau,inseamna ca te protejeaza! Iar daca sunt doar amici sau prieteni buni, inseamna ca vrea ceva mai mult, te iubeste, tine la tine! Incearca si tu sa fii mai apropiata de el! Iti spun eu ca daca esti mai apropiata si sunteti doar amici, o sa fie ceva mai mult! Vreau FUNDApuppy dog eyes! Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde. Daca este doar un amic atunci e doar un gest de prietenie, daca este iubitul tau atunci e un alt loc de care obisnuiesc iubitii sa-si tina iubitele in afara de mana. Trebuia sa precizezi ce fel de relatie ai cu acest baiat.
O zi frumoasa!

| biancabyabiancabya explică (pentru Adry05):

Suntem impreuna

| Adry05 a răspuns (pentru biancabyabiancabya):

Atunci este cazul numarul 2.

| LariDri a răspuns:

Heihappy
Acest gest e in semn de prietenieewinking>:*