| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna daca transpiri iarna cu un tricou, o bluza si o geaca? Adica esti afara si mergi normal, si dupa un timp incepi sa transpiri

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate fi de la plămâni, ai grija de tine, nu e normal asa ceva, corpul nu are de ce sa transpire iarna

| Holiday a răspuns:

De fapt inseamna ca te-ai imbracat prea gros pentru temperatura de afara si activitatea pe care o faci.
De asemenea mai poate insemna ca articolele de imbracaminte/incaltaminte sunt alese prost in sensul ca nu permit eliminarea umezelii provenite din transpiratie.

| Nirvanaaa a răspuns:

As zice ca ar fi o dereglare la nivel hormonal, avand in vedere secretia excesiva a glandelor sudoripare.

| TudorFox explică (pentru Nirvanaaa):

Si ce trebuie sa fac?

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

La ovulatie, da e adevarat, temperatura creste