| IonescuRobert a întrebat:

Ce isi doresc tinerii cel mai mult in ziua de azi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Distractie

| IonescuRobert explică (pentru mgtow):

Te rog sa te exprimi mai bine

| mgtow a răspuns (pentru IonescuRobert):

Gagici, bautura, droguri - ilegalitati daca se poate. Un numar redus e axat pe cariera apoi casa, familie linistiti

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiecare cu dorintele lui. Dar daca ar fi sa fac o medie, probabil... dragoste, bani, independenta, si recunoastere. Si timp.

| SilentRain a răspuns:

Banii,sex, atenție
Evident sunt și unii care nu își doresc toate cele

| Lukasssz a răspuns:

Bani,doar bani...

| Crescent a răspuns:

Fiecare isi doreste altceva

| Cehoslovacia a răspuns:

Bani,femei,sport cam asta doresc cei pe care ii cunosc happy

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Dragul meu, ma intrebi ce isi doresc tinerii cel mai mult in ziua de azi? Pai e simplu: alcool, droguri, sex si sa isi ia jassmina raport