| DeathTheKid a întrebat:

Ce mananca un husky de vreo 8 saptamani? pls

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Paii prietena mea are un caine iar doctorul ia recomandat mancare frisky si canin happy Dar eu optez pentru catelul meu cu ficatel, si bobite big grin dar ii mai dau si ce mananc eO laughing
Husky trebuie sa manance mai putin. Dimineata si seara. Dimineata ii pui mancare si o lasi 30 de min. Daca nu mananca ia-o si asa faci si seara happy si eu am un catel bichon bolognese si asa fac :*

( Terrog funda puppy dog eyes )

1 răspuns:
| Lala20 a răspuns:

Daca i-au crecut dintisorii, si sigur i-au crescut, mananca mancare normala de catei, dar cumpara-i speciala pentru catelusi! Gen Pedigree Junior happy Da-i sa bea lapte din cand in cand, ca sigur nu mai este alaptat. Nu ii prea da oase sa nu se inece! Poti eventual sa ii inmoi cateodata paine in lapte si sa manance asa, ca sa nu manance numai mancarea uscata de caini. Dar poti sa ii dai si conserve! Sper sa te descurci cu el! :* Funda?