| Cristina_Andreea_1998_zbX8 a întrebat:

Ce părere aveși despre site.ul : http://www.okazii.ro/ aș vrea să.mi cumpăr ceva de acolo și vrea să mă asigur că nu iau țeapă.
Dau fundiță :*.

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Crede-ma,e cel mai folosit site de comert din Romania! am si vandut acolo. poti linistita sa cumperi ce vrei! este sigur, transportul nu este o problema, dar ATENTIE la produsele care zic de exemplu:dau produsul personal doar in Bucuresti sau ceva de genul. fundita?

1 răspuns:
| yaVanilla a răspuns:

Am prieteni care au cumparat multe de acolo, si tind sa cred ca este un site serios si sigur.