| Bubbico a întrebat:

Ce parere avet: Iphone 5 vs Samsung Galaxy s3? Avantaje si dezavantaje pentru ambele.

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Iphone 5 clar!

| LineGuide a răspuns:

IPhone5:telefon bun pentru fete(deoarece acestea nu folosesc un smart-phone decat pentru aplicatii precum facebook, sau messenger), din cauza modalitatii de utilizare, usor de folosit, si dependent de internet
Samsung GALAXY S3:telefon performant, utilitate maxima, putere extrem de buna(4 coruri big grin), lag inexistent, capacitate de stocare mare, slot USB, bluetooth, capacitatea de a transfera melodii, aplicatii si filme din orice dispozitiv cu bluetooth sau internet prin rooter
Optez pentru Samsung, deoarece are capacitate de transfer, si pretul este pe masura calitatii(nu se vinde dupa nume, ci dupa putere si utilitate).
Mult noroc!

| LikeGreen a răspuns:

Cred ca acest videoclip spune tot!
http://www.youtube.com/watch?v=-nvQxYhEpZA
Funda? :D