| numesiprenume0 a întrebat:

Ce parere aveti de domeniile facultatiilor de Drept pentru prima optiune si ASE pentru urmatoarele doua: Administratie publica, Finante-Banci si Contabilitate si informatica de gestiune? Dupa terminarea facultatii am sanse sa ma angajez? Care ar fi cea mai buna din punct de vedere al pietei muncii dar si din punct de vedere financiar(sa se gaseasca usor loc de munca si sa fie bine platit)?

1 răspuns:
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Îndiferent de facultatea pe care o alegi, contează să alegi o facultate care îţi place.