| AndreeaLetiția2019 a întrebat:

Ce părere aveți de ideea unei relații la distanță (R. Moldova-Ploiești,nu zic localitatea din R.M., căci probabil n-ați cunoaște-o) dintre un băiat de 20 și o fată de 14 ani?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem părerea ca e ilegala în primul rand

| AndreeaLetiția2019 explică (pentru suntserios):

Nu era vorba de relație sexuală.

| Andreeush a răspuns:

Nu mi se pare ok.
Nu o să meargă această relație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi imaginez aşa o iubire mare dintre voi. laughing)El de 20 şi tu de 14.
Las-o baltă el a trecut de majorat, iar tu eşti minoră. Chiar îmi imaginez iubirea voastră aşa de mare, foarte mare la distanţă. laughing)

| AndreeaLetiția2019 explică (pentru anonim_4396):

Nici măcar nu era vorba de iubire, ci doar ca situație ipotetică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi la puscarie, plus ca aia nu e o relatie, pe internet happy

| CaliforniaLA a răspuns:

Nici varsta nici distantă nu va avantajează, ori se muta el, ori tu. Dar chiar daca tu il iubesti, deschide ochii, are totusi 20 de ani, sta cu tine din alte motive, nu o sa dureze mult până cand se va plictisi de tine pentru ca nu ii accepti sa nu mai zic ce, mie nu mi-a mers cu diferenta de doar 3 ani la distanță, nici tie nu-ti va merge... gaseste-ti pe cineva de varsta ta si de acolo, sa va puteti vedea la câteva zile, dacă nu zilnic