| Oana266 a întrebat:

Ce părere aveti de relatiile 14 ani fata si 22 de ani băiatul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Complet interzise de codul penal... repestivul de 22 ani va avea in cel mai apropiat viitor o relatie cu un burtos de 50 ani care il va viola in inchisoare

| corbulalbrosu a răspuns:

O astfel de relatie este una....foarte grea, din toate punctele de vedere. Depinde de ceea ce doreste siconsidera ca fiind admis fiecare partener in parte. big grin

| Oana266 explică (pentru corbulalbrosu):

Mda...ai cam multa dreptate

| OldSoul a răspuns:

Coruptie de minori... Nu merge...

| Mihaelablabla a răspuns:

Mi se par absolut penibile si inutile si nu vad de ce unul de 22 ar vrea sa fie cu o tipa de 14 si viceversa.

| oFrunza a răspuns:

Depinde si de ce vrea fiecare de la celalalt, tu ce vrei de la el?
Tu avand 14 ani, o sa vrei distractii, dar el peste 2 ani poate o sa vrea o familie.

| Oana266 explică:

Nu sunt eu intr-o relatie de genul...si nici mie nu mi se pare prea normal asa ceva...ce ar zice parintii fetei?!