| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile cand baiatul e mai mic cu 2-3 ani decat fata?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu ce varsta ai?

| CdeMetal explică (pentru RAY):

Nu sunt int- o relatie, eram doar curios despre ce crede lumea.

| Drimmero a răspuns:

Sunt relatii in care femeia e cu 4 decenii mai mare, mai conteaza 2-3 ani?

| Freya1 a răspuns:

Din perspectiva mea ea ciudat putin.Si asa noi femeile ne tot plangem ca barbati sunt imaturi si daca sunt deodata cu noi sau chiar mai mare dapoi unul mai mic.

| HazelEyes77 a răspuns:

N am nici o problema sau complex legat de varsta atata timp cat doua persoane se iubesc sincer. Nu vad un obstacol in debutul unei relatii o diferenta de 2-3 ani chiar daca baiatul e mai mic. Nu e ca si cum ar fi 20-30 de ani la mijloc -atunci da ar bate la ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cât femeia e mai in vârsta cu atât sunt sanse ca ea sa controleze relatia, nu barbatul sa fie capul, mai sunt care vor sã domine. Oricum relatie sau nu, cu femei mai mari este doar atractie fizica, Nu conteazã celelalte atributii, altfel nu vad de ce s-ar uitã una mai mare la un baiat mai mic. Dacã prinzi nu lãsa deoarece poti fi sigur cã sta doar pentru fizicul tãu.