| dydy1 a întrebat:

Ce parere aveti despre :
1.Manelistii transformati in rockeri?
2. Pitipoance si cocalari?
3. Emo
4.Satanistii care de fapt in casa au icoane?
5. Pur si simplu...aia care gandesc cu?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

1. Nu există așa ceva. Un manelist nu va putea niciodată să înțeleagă ceva din rock, doar faptul că are rock pe I-Phone nu îl face un rocker.
2. Oameni cretini, gunoaie ale societății care consideră că sunt cine știe ce șmecheri și apreciați în viață dacă se cred cei mai tari și fac fite de prost gust.
3. Oameni închiși în ei, ajunși în depresie tocmai pentru că nu au cui să se descarce, să își expună sentimentele. Nu e numai vina lor că sunt așa.
4. Nu știu.
Baftă

| yaVanilla a răspuns:

1) oribil laughing
2) ii detest :-&
3) lame pe 2 picioare
4) ridicol laughing
5) asa i`a lasat Dumnezeu pe pamant happy

| iulyspy a răspuns:

1) macar au renuntat la manele
2) gunoaiele societatii
3) Neintelesi...sa consulte un psiholog
4) poate stau si cu altii care nu-s
5) daca nau cu ce altceva gandi...

| Primo a răspuns:

1 Scursurile societatii.2 La fel ca si al 1. 3 Nu ma deranjeaza chiar asa rau imi place freza lor dar nu-mi sta bine cu iahappy.4 Oameni timpiti 5 prosti

| dydy1 explică:

Pentru ala/aia anonim daca am o parere proasta despre emo asta nu inseamna ca sunt manelista, pur si simplu sunt distrusi oamenii, nu mai zis de vestimentatia jalnica.

| mODIN a răspuns:

1.Treziti la realitate
2.Retarzi
3.Mi-e mila de ei
4.Se lauda
5?

| mODIN a răspuns:

1.Bine pentru ei.
2.Retarzi.
3.lafe.
4.Poate nu e alegerea lor sa aiba icoane.
5.wut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.tot manelisti raman.
2.cocalari in toata firea
3.sunt emo care chiar sunt ei au niste probleme si sunt mai retrasi si asculta o muzica "ciudata" cum spuneti voi manelisti
4.satanisti nu sunt asa de multi cum sunt emo si nici nu este un stil satanisti sunt satanisti nu ai cum te preface
5.cu ce?