| Nocturne0 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se dau cu strugurel, balsam de buze(chiar daca se observa mai mult sau mai putin)?
sau alte pareri legate de buzele baietilor (culoare, sa die mai mari/mai mici)...

raspunsuri sincere dar fara sa faceti misto

1 răspuns:
| Diana14_6859 a răspuns:

Personal eu nu am nicio problema daca un baiat se da cu strugel, chiar este foarte bine mai ales daca sunt crepate de la frig sau din alte motive, in orice caz majoritatea baietilor prefera sa nu se vada daca se dau. In legatura cu buzele lor cele carnoase si asa mari sunt superbe!