| andreutza15 a întrebat:

Ce parere aveti despre nativii zodiei fecioara? (in special despre baietii din aceasta zodie)kiss
scuze de categorie da e mai vizualizata

Răspuns Câştigător
| immortelle a răspuns:

Cunosc un baiat in zodia fecioara. (din pacate). Cel mai usor ar fi daca cauti pe net direct. acolo o sa primesti toate raspunsurile. In cazul meu... e un baiat destul de dificil. Tipul care incearca dar nu reuseste, se crede buricul pamantului si are impresia ca toate lumea trebuie sa-l asculte caci el are dreptate mereu. Destul de autoritar si oarecum increzut. Acum nu stiu daca toti sunt asa. Poate ca sunt dusi cu plutalaughing

4 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Tatal meu e fecioara si nu ma inteleg deloc cu ellaughing. Dar cred ca fecioarele de sexe diferite nu se inteleg big grin
Dar pe bune, chiar sunt putin dusi cu pluta straight face

| Purgatoriu a răspuns:

Tatal meu este fecioara si nu ma inteleg deloc cu el. Dar cred ca fecioarele de sexe diferite nu se inteleg.
Si ei chiar sunt putin dusi cu pluta, chiar daca sunt baietii sau fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is dusi cu pluta.

| 220V a răspuns:

Sunt nativ din zodia fecioara si nu ma inteleg deloc bine cu mine, cred ca is dus cu plutalaughing laughing.