| Yngridy a întrebat:

Ce parere aveti despre portul fustei?
Cand vedeti o fata care in loc de pantaloni poarta fusta ce ganditi despre acea fata?

7 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

De obicei baietii poarta pantaloni iar fetele fuste, e ceva normal. Fusta iti da o nota de feminitate si e si mai atractiv decat pantalonii.Pantalonii sunt pentru baieti, parerea mea happy

| Yngridy explică (pentru lplostonyou):

Asa cred si eu... adica eu nu am purtat niciodata blugi (pantaloni) si voiam sa stiu si parerea altora happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Imbracarea si purtarea unei rochii sau fuste scot in evidenta ceea ce este intr-adevar placut vederii fiindca intotdeauna vor reprezinta feminitatea. happy

| T0T a răspuns:

Mie îmi plac fetele cu rochii mai mult decât cele cu fustă. Fusta e prea business ca să zic așa, prea formală. Nu pot gândi nimic dacă nu o cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e ok, dar tot imi plac mai mult cele care poarta pantaloni

| MeForeverAlone a răspuns:

Că este elegantă și diferită de restul. Dar depinde și cât de scurtă/lungă e fusta. Dacă e prea scurtă o vom trece la categoria,, pițipoance" și mulți vor încerca să vadă ce are pe desesubt...

| Iugas a răspuns:

Pantalonii sunt pentru barbati.