| Maria_2954 a întrebat:

Ce parere aveti despre un stepper? Ar putea,, arde" celulita?

2 răspunsuri:
| Anonim951 a răspuns:

Steperul e pentru a-ti incorda muschii si pentru a te mentine in formawinking dar daca ai ce da jos de pe tine merita sa cumperi un asemenea aparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steparul este pentru a te mentine in forma... dar pentru. a da jos celulita.iti trebuie mai mult decat un astfel de aparat.Trebuie sa faci mult sport (daca ai ocazia de 2 ori pe saptamana la sala sa poti merge, fa-o).