| HotinAlexandra a întrebat:

Ce planuri v-ati propus pentru 2024, eu mi-am propus sa îmi începi studiile in uk, voi?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, daca tu ai parinti bogati care iti pot platii cursurile acolo, plus cazare, masa, transport, intretinere samd, de ce nu?
Stii ca trebuie sa-ti iei viza de studii, nu?
Succes!

| HotinAlexandra explică (pentru Violleta2022):

Părinți mei sunt rezidenți

| HotinAlexandra explică (pentru Violleta2022):

Succes asemenea

| Violleta2022 a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Merci, dar eu nu mai am nevoie sa studiez, deja profesez de peste treizeci de ani intr-o tara occidentala, unde sunt si cetatean cu dubla cetatenie happy

| suntserios a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Ignora pe Violetta. Era doar vroia sa se dea mare si sa te injoseasca pe tine, nu ii pasa de planurile tale.

Eu vreau in 2024, ceea ce vreau in ultimii 5 ani, sa dau jos 7 kg.

Nu mi-a iesit pana acum.

| HotinAlexandra explică (pentru suntserios):

Mi-am dat seama ca e un cont fakelaughing

| suntserios a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Aaa, nu e cont fake.
e doar mega aroganta si cu raspunsuri inutile in general.

| HotinAlexandra explică (pentru suntserios):

Ea le scrie, ea le vedelaughing)

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa termin anul universitar cu bine și să mă reapuc de niște cursuri ca să îmi îmbunătățesc limba franceză.
Felicitari! Sa ai mult succes in ceea ce ți-ai propus sa studiezi in UK!