| Sarahh a întrebat:

Ce pot pune intr-un portofoliu de clasa a 6a la istorie si engleza :-s? Dau funda va rooog fumosss

Răspuns Câştigător
| MirunaLăv a răspuns:

Buna! Draga Sarahh in portofoliul tau de la engleza pui lucrarile tale suplimentare,poze referate,in engleza logic testele de la engleza curiozitatii despre vedetele Americi
Cat in portofoliul de la istorie,lucrarile suplimentare,referate curriozitati despre alte tari despre stramosi,poze harti scrii un scurt rezumat, ceva sa fie atractiv si ordonat
Bafta! Te pup, scumpa!

2 răspunsuri:
| Ramona23 a răspuns:

Pai... la engleza pui compuneri in engleza si poze din Londra sau SUA le decupezi din ceva rezista sau ceva. si la istorie nu stiu.big grin

| seby15 a răspuns:

Prezervative