| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa-i fac cadou unui copil de 10 ani? relatia dintre noi...parintii lui au botezat baiatul nostru.

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Un mp3

| valy a răspuns:

O jucarie... o masina cu telecomanda... un play station...animale de plus...gasiti voi ceva bun...ganditi-va la ce v-ati fi dorit voi la 10 ani sa fi fost in locul luiwinking

| Paris a răspuns:

O masinuta teleghidata mare! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un joc pe cd, ei sunt inebuniti dupa jocuri la calculator, nu cred ca altceva i-ar placea mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum zicea si Alina: un CD. sau cred ca ar fi interesanta o carte(istorie, religiile lumii, natura etc) pe intelesul copiilor.am vazut la librarie multe carti de acest gen f. dragute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O masina cu telecomanda care poate fii activata de la distanta fara fir

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu pti sai faci
de ce esti rea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva ce crzi ca i-ar placea

| annonimmm a răspuns:

Este baiat sau fata?