| Nastiuc_Beatrice_Iasmina_1993 a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi acest gen de muzica Rock?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Imi place muzica rock pentru ca e gălăgioasă. Mă face să mă simt plin de viatahappy

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Printre genurile mele preferate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzică bună.

| Victoria18 a răspuns:

Muzica rock e galagioasa, de asta nici nu ma atrage. Dar asta nu inseamna ca o urasc sau ceva de genul. E o forma de a atrage energie pentru pasionatii ei.

| AliTheo18 a răspuns:

Nu reprezinta nimic. Iti spune cineva care asculta orice fel de muzica. De exemplu, eu ascult rock cand sunt mai visatoare, si trag mai mult spre anime, chestii supranaturale, powers etc.

| ElSueno a răspuns (pentru AliTheo18):

Daca pentru tine nu reprezinta nimic inseamna ca ori nu intelegi nimic din versuri ori asculti niste trupe dubioase din Honolulu.

| AllexXtreme a răspuns:

Pe mine mă doare capul de la genul asta de muzica!

| OMâță778 a răspuns:

Pentru mine reprezintă ceva ce nu pot sa explic. Când ascult rock, am o stare de liniște ( chiar daca unele piese sunt gălăgioase de mă zgârie pe creier ) dar îmi dă și confidenta, libertate și chef de viață.
Apropo, scuze daca Raspund după 5 ani, dar sunt noua pe TPU