| alexalex9810 a întrebat:

Ce sa fac intr-o excursie de 2 zile cu trenul la hotel? ce glume mai ales.

1 răspuns:
| Varco99 a răspuns:

Glume! Ai gasit persoana perfecta pentru glume! Conteaza unde vrei sale faci!
La telefon:Suni la plesneala pe unu/una si o intrebi cat e ceasul? o mai intrebi lucruri private apoi iar cate e ceasul? si la final zici asa: Cat cost ceasul? asta vroiam sa stiu! Sau in hotel: pui pioneze pe scaune/podea, ou in adidasi! A da si pui dusul sus si cand dau ei drumul la apa o sa se opareasca pentru ca o sa creada ca e robinetul! Mult Succes!