| Raul01 a întrebat:

Ce sanse am sa ajung la 2 metri? Am 14 ani si 1.85. Tatal meu are 1.90 si mama 1.68

3 răspunsuri:
| GigllyMandy a răspuns:

Pustiule ai 1.85!:O Nu tie de ajuns? Sau vrei sa bati vreau record mondial?:S Bun nu pentru asta sunt aici. Probabil esti a 8-a sau 9 insa cel mai bun sfat pe care il pot da este sa intri in echipa de handbal a scolii asta daca nu esti deja caci e foarte ciudat sa ai la 14 ani 1.85 insa oricum nu te stresa esti in crestere si oricum baietii sa dezvolta mai tarziu si cum ai cu cine sa te asemeni inalt iti mai garantez aprox 7 cm de-a lungul aniilor! Nu uita sportul! Sper ca te-am ajutat! Ciuss!

| SoNiA123 a răspuns:

Mici, mici sanse. cel mai probabil ajungi la o inaltime medie, dar in niciun caz 2 metri pentru ca nici tatal tau nu are atat

| girl4you a răspuns:

Nu cred ca o sa ajungi la 2 m. Poate la 1.90