| bebpinnck a întrebat:

Ce tratament bun se poate face impotriva cosurilor?[on the phone

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Zynerit, insa din punctul meu de vedere este cam greu de folosit... ca sa obtii rezultatele dorite, trebuie sa-l lasi pe fata, fara machiaj sau altceva. Si da o senzatie de crispare a fetei, nu stiu ce sa zic, mie una nu prea mi-a placut. De ani buni insa nu mai am problema asta, asa ca nu-ti fa griji, cu trecerea anilor si iesirea din adolescenta vei scapa si de aceasta problema. Am auzit insa si de rezultatele bune oferite de Retinol-A si Skinoren ( cel din urma l-a folosit o prietena buna si a functionat de minune, insa dureaza cam mult tratamentul in sine... vreo 7 saptamana).
Consulta un dermatolog, el iti va da un tratament specific problemelor tale, acneea difera de la o persoana la alta.
Succes si un ten curat, pa-pa!

| denisa_2911 a răspuns:

Sa nu le scoti, lasa-le sa treaca singure si nu o sa iti mai trebuiasca nici un tratament. daca le scoti se inmultesc.eu nu am nici un cos, iar cand imi apar le las in pacehappyia incearca si ai sa vezi rezultatulhappy

| EllyElutza a răspuns:

Pei zineryt... sh o igiena cat se poate de stricta... eu am scapat cu uhurinta de coshuri cu zinerytwinking.

bafta:*