| eysubis123_4498 a întrebat:

Ce windows aveti pe calculator sau pe laptop?

Răspuns Câştigător
| Danyel a răspuns:

Windows XP ...este cel mai bun.
Celelalte cum ar fi Windows 7 sau Windows Vista nu sunt bune de nimic si iti face sa mearga greu calculatorul.

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Xp sp2. As vrea sp3, pentru ca este cel mai bun la ora actuala, si ti-l recomand si tie! dar eu nu am de unde sa-l iau!
Este cel mai bun si suporta toate programele! Ia-l ca e bun!
funda?

| Piㄨㄨy a răspuns:

Windows 7---cel mai tare b-)

| Foxylicious a răspuns:

Eu am windows 7 pe ambele laptopuri iar pe calculator am windows xp.

| dulcykaLy a răspuns:

Xp prof.

| AbcElly a răspuns:

Win 7, original
Tu?

| Aleqa a răspuns:

Windows xp 7winking

| Chocoolatte a răspuns:

Windows 7, e cel mai bun zic eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am pe laptop Windows versiunea 7.0.Merge perfect! Sper ca te-am ajutat!

| calin1993 a răspuns:

Windows Xp SP2 este cel mai bun happy