| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cea mai tare poveste cu fantome pe care ati trait-o? Vreau traite de voi! FUNDA

2 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

N-am apucat. Iti dai seama ca aici nu esti in U.S. sa fie fantome la fiecare pas!?winking

| Constandis_Stefan_1993 a răspuns:

Cand aveam 9 ani, am mers cu 2 prieteni pe strazi.NU stiam unde merge. Atunci ploua foarte mult si nu ne mai gaseam parintii.A trebuit sa ne ducem intro casa.Am fugit cat am putut de repede pana intr-o casa.Am fostin ea, neam ospatat si s-au auzit pasi de pe scari.Am urcat sa vedemdar nu era nimeni.Imediat am fugit altundeva si neam ascuns pana s-a potolit ploaia.Noi ne-am speriat rau, dacai fi fost tu in locul meu...