| VargaRobi2 a întrebat:

Ceau TPU.Am picat bac-ul si am zis sa ma angajez barman la mare sa fac un ban. Dupa ce am terminat de lucrat intro noapte am mers la aparate am pierdut ceva bani nici multi nici putini m-am imbatat si am luat bataie de la 3 rockeri cu par mare.Nu prea am reusit sa le tin piept sincer dar tin minte ca unu il striga pe altu Lica.Am luat-o destul de zdravan ce sa fac sunt un pic speriat si disperat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Geezgirl a răspuns:

Calmeaza-te! Ai avut o zi proasta ( sau mai multe sad ) Du-te la politie si da-l in gat pe Lica!

| Angie95 a răspuns:

rolling on the floor))))) sa iti fie invatare de minte ma!laughing) Nu te mai gandi! o sa iti treaca! ti-ai cautat-o ce sa zic. laughing)