| XanderLightBow a întrebat:

Cine a citit " Stapanul Inelelor "? Eu am inceput ieri, dar as vrea sa aflu un mini rezumat a ceea ce urmeaza in " Cartea Intai ", inca sunt la intruducerea aia in care zice despre cele trei triburi.

1 răspuns:
| HappyKiddd a răspuns:

Nu ...nu am citit cartea, doar am vazut filmul(1, 2,3---Lotr)! Despre film, pot sa zic ca e CEL MAI BUN FILM! Cat despre carte am auzit ca e foarte buna! Citeste-o mai departe! Iti spun eu ca MERITA!happy