| LMAO a întrebat:

Cine ar castiga intr-un duel in 3 : Justin Bieber, Fuego si Chuck Norris?
Raspuns ARGUMENTAT ( FUNDA)

8 răspunsuri:
| Bittersweett a răspuns:

Justin Bieber, probabil s`ar da la fuego, iar Fuego ar fugi de el, grabit sa-i spuna mamei sale sa impodobeasca bradul, iar Chuck Norris, ofticat[ ceea ce il indigna total, caci el are numai stare de bine si nervozitate] sta degeaba. astfel..eu castig o funda! ..corect?

| LMAO explică (pentru Bittersweett):

Mmmmmmmmmmmmmm......nu cred ca ai dreptate

| Bittersweett a răspuns (pentru LMAO):

impresioneaza`ma cu un scenariu mai interesant

| LMAO explică (pentru Bittersweett):

Chuck Norris castiga

| Bittersweett a răspuns (pentru LMAO):

Asa ar trebui sa fie.dar vreau si eu sa castiglaughing

| LMAO explică (pentru Bittersweett):

Ok
mai astept si alte variante

| дфтф a răspuns:

Justin Bieber ar muri de emotie numa cand il aude pe Fuego infundandu-i urechiusele lui de cantaret de pop.De Chuck Norris nici nu mai zic, e o legenda, imi plac foarte mult filmele cu el.Cu rolul lui de dur Justin Bieber ar face pishu pe el daca l-ar vedea iar Fuego si-ar chema mama in ajutor, Ca prin urmare Chuck Norris ar castiga, iar pe locul doi Fuego si Bieber(on)? Acesta este duelul imaginat de minehappy

| ShockWaveee a răspuns:

E foarte foarte simplu Fuego incepe si canta apare brigada mosilor si babelor marele Beaver isi cheama fanele iar Chuck saracu... ii da si el acolo cu niste ninja. Brigada mosilor deschide gura iar Beaver si fanele sale lesina ( deci au iesit )Fuego incearca acelasi atac si pe Chuck dar cum aerului ii e frica de Chuck Norris mirosul ingrozitor de proteze spalate cu Axion se intoarce spre Fuego si ai sai batrani care cad rapusi iar Chuck pleaca la o inghetata cu ninja lui incinsi de soare din cauza costumelor negre... Funda?