| Th3eo a întrebat:

Cine imi traduce si mie asta?big grin was haben männer unde wolken gemeinsam? wenn sie sich verziehen kanns doch noch ein schöner tag werden. fundita:X

Răspuns Câştigător
| bLuEsKiEs a răspuns:

Ii tare citatu laughing
Tradus si adaptat :
Ce au in comun barbatii si norii? Daca se retrag mai exista sansa sa fie ziua frumoasa laughing

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Oameni si norii ce au în comun? aici nu imi traduce bine dictinarul e ceva de o zi frumoasa

| Dariana a răspuns:

Ce au oamenii si norii in comun? restul nu mai stiuthinking
Sper ca te.am ajutat catusi de putinhappyO seara placuta si sper sa gasesti intreaga traducere!happy