| NoName0011 a întrebat:

Citatul vostru preferat?

43 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fi liber nu inseamna sa faci tot ce vrei,ci sa stii ca poti sa vrei

| Victoria a răspuns:

"Credinta muta muntii din loc"

| User a răspuns:

In vino veritas! Ma rog, e maxima latina, da' tot un fel de citat e, nu?thinking

| Marii a răspuns:

Lasa-ti urasi extazul sa-ti calauzeasca pasul. In fond, esti doar un muritor.happy

| Frogie a răspuns:

Un singur ceas de dragoste poate face cat viata intreaga. – Honore de Balzac

| MisterKat a răspuns:

"Cine se aseamana se aduna!" sau "Nimic nu este imposibil!" sau "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!"

| yuli10 a răspuns:

Nu fi suparat ca s-a terminat, bucura-te ca s-a intamplat!

| T30D0RA a răspuns:

"Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des."

| wanda a răspuns:

Follow your heart

| Ionutzsa a răspuns:

Life is just a chance to grow a soul happy
[ Viata e doar o sansa pentru a creste un sufletwinking]

| hiphopbeatz a răspuns:

Life's not fair but si better to be alive than dead.

| LCD a răspuns:

Lupta sa obtii ce iti doresti in viata, sau vei fi nevoit sa te multumesti cu ce primesti!

| eveline a răspuns:

Nu conteaza ce ai in viata, ci pe cine Ai in viata...
...nu conteaza daca ai bani, avere daca esti singur...

| BabyPink a răspuns:

Dragostea e ca focul,dacă nu o întreţii,se stinge. (M. I. Lermontov)
love struck

| emy_8408 a răspuns:

Close your eyes, but keep your mind read open.
Tacerea este prietenul adevarat care nu te tradeaza niciodata.

| MidnightLady a răspuns:

A face pe prostul la timpul potrivit este cea mai mare intelepciune.

(Cicero)

| Яùxsi a răspuns:

Zambeste! maine poate fii mai rau.

si.

Nu exista nu pot, exista nu vreau tongue

| Andromedda a răspuns:

Eu nu am idei, ci obsesii. I dei poate avea oricine.

| MonicutZZa a răspuns:

"Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face."

| sam a răspuns:

Cateodata zilele astea mi-am dorit sa desfiintez Romania.sa o declar falimentara si sa o inchid, ca pe o afacere care merge prost.Sa pun in vitrina Europei un anunt ca vand la solduri si ultimele ramasite de moralitate si onoare.Sa le dau ieftin, pe un amarat de leu.Eu m-as da gratis.

| usernamealy a răspuns:

Totul se intampla cu un motiv
si che no te mata te hacer mas fuerte (ce nu te omoara te face mai puternic)

| andy_3925 a răspuns:

Think fast!

| BingBang :D a răspuns:

Lacrimile sunt cuvinte pe care inima nu le poate exprima...

| ellabutterfly a răspuns:

Tragedies happen. What are you gonna do, give up? Quit? No. I realize now that when your heart breacasa, you got to fight like hell to make sure you're still alive. Because you are. And that pain you feel? That's life. The confusion and fear? That's there to remind you, that somewhere out there is something better, and that something is worth fighting for. :X

| ellabutterfly a răspuns:

Am uitat de " Maxim am spus! " rolling on the floor

| someone_8322 a răspuns:

Totul se intampla cu un motiv!winking

| florin_7920 a răspuns:

Ce se naste din pisica soareci manânca.

| rapidista a răspuns:

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"

| deffect a răspuns:

You`ll never walk alone love struck.Nu vei fi niciodata singur happy

| trabardie a răspuns:

Tempus edax rerum