| Eka7Lyzza a întrebat:

Considerati ca relatiile care le ai fiind copil sunt o pierdere de timp?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu isi dau seama de ceea ce fac lasa-i impace. Cand vor fi persoane adulte si vor avea creierul dezvoltat vor sesiza greselile pe care le-au facut in trecut.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Să ştii că eu sunt de părere că da. Cel puţin, eu nu am avut niciuna în copilărie, şi sunt mulţumită de felul în care am ajuns. În plus, un copil nu are maturitatea necesară pentru a se implica într-o relaţie. O legătură dintre doi oameni presupune încredere şi devotament, iar în opinia mea o persoană de vârstă mică nu este capabilă de un asemenea altruism.

| stweety10 a răspuns:

Eu sincer inainte credeam ca dragostea dintre doi copii e cea mai pura si adevarata, pentru ca inainte copiii nu se gandeau la dragoste si sex. Acum se gandesc mai mult ca adultii. Dar sunt si exceptii, nu toti sunt la fel, sunt oameni care se iubesc din copilarie si inca mai sunt impreuna. Deci asa cum parerile noastre sunt impartite si relatiile lor la fel. Unele rezista, unele se pierd "pe drum" ca sa zic asa.

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Eu nu ...de copila am avut o relatie si ink continuabig grin

| 95Cosmin a răspuns:

Nu cred ca sunt chiar pierdere de timp... din ele poti sa inveti destul de multe.

| selenasel a răspuns:

Nu isi dau seama de ceea ce fac lasa-i impace. Cand vor fi persoane adulte si vor avea creierul dezvoltat vor sesiza greselile pe care le-au facut in trecut.

| Chrish a răspuns:

Da asa am parerea

| ana_7298 a răspuns:

Da ...nu merita sa iti strici copiilaria, iti va parea rau dupa aceea