| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti in dragoste la prima vedere? Este valabil atat pentru fete cat si pentru baieti.

Răspuns Câştigător
| Coconut a răspuns:

Eu una cred ca dragostea la prima vedere este ceva inedit. exista, cum sa nu. mai ales atunci cand este dragoste adevarata, dar totusi nu cred ca ar trebi a fie numita; dragoste', ci mai degraba 'simpatie', sau 'placut'happy.

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din moment ce am trecut prin asta, da, cred.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu una cred in dragoste la prima vedere de ce nu as crede :].

| JadeT a răspuns:

Eu una cred fiindca mi s-a intamplat de multe ori.

tu?

| SoNevable a răspuns:

Da! sunt indragostit de o fata de la 8 anilaughing si nici acum nu i-am spus ca o iubesclaughing
tu crezi?

| SoNevable a răspuns:

FRATE! sunt singurul baiat care a raspunslaughing

| monibarbi10 a răspuns:

Da eu cred dar nu mereu.

| uningermik a răspuns:

Nu credeam pana anul trecut cand mi s-a intamplat sa ma indragostesc la prima vedere...acum credbig grin

| Pater a răspuns:

In primul rand: "credeti" se scrie legathappy
2.Da,cred!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu cred in dragoste la prima vedere. la prima vedere este o atractie puternica, dar pe parcurs se transforma in dragoste. nu poti spune ca iubesti pe cineva pe care l-ai vazut acum 5 minute. poti spune ca iti place, dar nu ca il iubesti. sper ca te-am ajutat. pup

| misssknow a răspuns:

Da eu cred in dragoste la prima vedere in poti sa te indragostesti de cineva doar pentru aspectul fizic

| pissyx_6521 a răspuns:

Sincer cred deoarece eu pe iubitul meu inainte sa il cunosc aveam sa zicem "boala"deoarece i`a facut mult rau unei prietene de`a mele si in ziua cand l`am cunoscut mi-a placut extrem de mult si m`a atras ft tare atat de tare incat nu mi-a mai pasat de cele intamplate inainte de a`l cunoaste, au trecut app 4 ani si suntem tot impreuna deci sincer daca odata ziceam ca nu cred in dragoste la prima vedere acum cred happy.