| cnny a întrebat:

Credeti ca o fata de 11 ani ar putea sa aiba un iubit?

5 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Depinde de fiecare.Dar la 11 ani, e ceva de neconceput esti mica rau de abia afli niste chestii si tu sau persoana respectiva vrei un iubit? asteapte ca este destul timp, macar asteapta pana la 14-18 ani, nu te distruge de pe acum pentru ca iti dau un sfat prietenesc nu stii peste cine dai.Toate la timpul lor.

| cnny explică (pentru RyGoLeTa):

Un baiat este interesat de mine iar eu de el. ce sa fac? ar fi bine sa intervin sau sa nu spun nimic?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru cnny):

Cum iti spune inima asa sa faci! Dar ai grija, stii la ce ma refer.Bafta!

| michaelionut a răspuns:

De ce nu dragostea nu tine cont de varsta. Trebuie sa incerci succes

| cnny explică (pentru michaelionut):

Mersi pentru sfatul bun...