| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Raluca Moianu o sa ne bage in seama, ca vedeta de dinaintea ei, me-a cam tratat cu sictir, nu s-a obosit sa ne raspunda la intrebari. Cred ca era vedeta somnoroasa.

3 răspunsuri:
| beba a răspuns:

S-ar putea sa da. s-ar putea sa nu... Dar de ce conteza pentru tine asa mult daca iti raspunde sau nu? Cred totusi ca primesc suficient de multe intrebari si cum sunt persoane foarte ocupate, le-ar fi imposibil sa raspunda tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raluca este o draguta sigur o sa raspunda.

Teo_2534
| Teo_2534 a răspuns:

Multam de intelegere, pana la urma am reusit sa raspund la toate intrebarile, unele au fost foarte interesante.
Nu e sictir, e doar multa treaba. Si, da, in general mi-e somn, dar nu e un pacat asa mare, uite la ce-a facut Hitler big grin