| Piiink a întrebat:

Credeti in vampiri? :-s Si va rog raspundeti-mi la ultimele 2 intrebarii crying marii :*

Răspuns Câştigător
| ROGER_2965 a răspuns:

Eu cred. sau daca nu exista ar fi prea tare. chiar azi am vb cu prieteni mei ca daca ar axista vampiri mas alatura lor happy

3 răspunsuri:
| ROGER_2965 a răspuns:

DA cred.

| herbalist a răspuns:

Nu exista vampiri adevarati doar niste culturi naive care incearca sa adopte "stilul" unui vampir afirmand ca vor deveni si ei la fel sau cel putin spera.

| Beastboy a răspuns:

Oamenii din evul mediu credeau in vrajitoare(simple femei care descopera leacuri sau pur si simplu niste trucuri), in vampiri (vlad tepes=dracula), varcolaci///etc.asa ceva nu exista si ca sa iti demonstrez de ex la vampiri: fiecare om este intr-o arhiva a statului.tu chiar crezi ca ei daca ar observa ca un om ar trai 200 de ani asa ceva ar fi trecut cu vederea...nu prea cred. deci: NU, NU EXISTAwinking