| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe fata sa nu mai am cosuri, pete? in afara de creme.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu şmirghel.

| HaHaGirl a răspuns:

Pune lapte bine lapte nu de la magazin daca gasesti undeva direct de la vacuta care e fara apa si conservanti, il pui in ceva si te dai cu el pe fata cu o descheta demachianta sau ceva curat, zeama de la o lamaie iei cateva picaturi si pui pe suprafata afectata, prropolis fara alcool te dai seara cu el, sau medicamente care nu sunt deloc costisitoare le gasesti la farmacie ori te duci la dermatolog.

| mykydutza08 a răspuns:

Buna! Incerca cu bicarbonat, fierbi un litru de apa in clocot, adaugi o lingura de bicarbonat, lasi apa sa se raceasca suficient incat sa te poti spala cu ea, si ar mai fi si ceaiul de pelin, cauta la plafar pelin vrac, adica varsat nu la pliculete, il faci ceai si te speli de doua ori pe zi. Funda.