| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ca sa ajungi "expert TPU " ce ar trebui sa faci? Trebuie sa dai cun anumit nr. de raspunsuri? Trebuie sa ai cont de un anumit timp? Cine ma lamureste cel mai bine,

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu conteaza Rank-ul, vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie ca sa poti fi propus/a pentru titlu de Expert, este sa ai minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Cam atat. Succes! Numai bine!winking

| Alina a răspuns:

Nu conteaza de ca timp ai contul, trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri bune si sa primesti cat mai multe fundite.In functie de nr rspunsurilor si de fundite vei ajunge mai sus in clasamen pana la locurile fruntase dedicate expertilor TPU happy