| AnonimaDinBucuresti a întrebat:

Cum as putea reusii sa il recuceresc? Adica imi spune ca ma place, dar vorbeste si cu colega mea de banca, pe care mereu o intreaba daca vrea sa fie cu el...

2 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

Nu te chinui aiurea, se vede ca pe ea o vrea, tu esti doar persoana care te tine de umplutura, de ce sa-l recuceresti daca el o vrea pe colega ta de banca? O sa te simti umilita daca mai incerci chestii din astea.Lasa-te pagubasa, cauta-ti pe cineva care sa te vrea doar pe tine.

| Ahrixxxx a răspuns:

Pai si de ce ai vrea sa fii cu o persoana care tie iti spune una si de fapt face alta.
La ce folos sa "recuceresti" un baiat de nimic.