| Andraa177 a întrebat:

Cum cuceresc un baiat care nici macar nu mi-a mai dat o sansa dupa prima intalnire? Adica evita sa vorbim prin mesaje, iar in real nu ne intalnim pentru ca stam in sensuri opuse si nu vine in centru.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prima intalnire e extrem de importanta caci atunci se decide daca vrei sa mai incerci sau nu sa cunosti o persoana. Daca nu mai vrea, lasa-l ca e dus.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai daca el nu simte la fel ca tine degeaba incerci sa l cuceresti. Ti a dat de inteles la intalnire ca nu poate fi nimic intre voi.

| Andraa177 explică (pentru HazelEyes77):

Pai am stat decat o ora..si inainte sa vorbim chiar am vorbit mult prin mesaje si chiar m-a intrebat daca am prieten