| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresti o fata
pfff...cunosc o fata de ceva timp...imi place ff mult de ea si i'am zis... dar problema ii ca nu ma prea baga in seama.cateodata...nu stiu ce sa cred...ma induce in eroare.sad ies in fiecare seara cu prietenele ei pe afara. ce ar trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fa-o tu pe ea sa te placa... Comportament, imbracaminte, vocabular. Da-o pe spate, sa vada fata ca are motiv sa se-ncurce cu tine!

Spor!

| raluca_4573 a răspuns:

Daca iesi cu prietenele ei mereu pe afara ai locul perfect in care sa ii atragi atentia! probabil ca daca o stii de atat de mult timp stii si ce ii place ei! incearca sa o dai si tu pe spate, sa o impresionezi prin felul in care vorbesti in care actionezi! ajut-o intotdeauna cand are nevoie, fara sa astepti ceva in schimb! si cateodata fi si tu indiferent si nu o baga tu in seama prea mult, cine stie poate devine geloasa si isi da seama ca te place! Succes!

| idanna a răspuns:

Invit-o la un film, daca te refuza si invoca un motiv inseamna ca nu te place... daca accepta ...vezi tu mai departe ce "arme proprii"folosesti pentru a o cucerii...Bafta...