| Alexiyaaaa a întrebat:

Cum denumiti voi un stil de viata sanatos? Ce alimente, fructe, legume consumati pentru a va mentine sanantosi? As vrea cat mai multe rasp... daca se poate mersi tuturor celor care s-au implicat.:*.

1 răspuns:
| Robert_6755 a răspuns:

Pai... in general mananc cam toate fructele si legumele pe care le vad laughing ( atentie la cele mai "grele" ). Sport aproape in fiecare zi, apa multa, somn ( vreo 7-8 ore noaptea si vreo 2 ore ziua )...si cam atat fac eu. Tu?