| Tops a întrebat:

Cum este la inceput in clasa a9a? Cum fac sa ma pun bine cu profesoriithinking Sunt la mate infolaughing

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cu profesorii trebuie sa pari interesat. Sa iti dai cu parerea, chiar daca esti sigur ca e un raspuns gresit, tu ridica mana si spune. Astfel profesorul va vedea ca ai initiativa, ca vrei sa te implici si ca esti atent la ora lui.
Si desigur sa inveti lectiile si sa nu apari cu teme nefacute in totalitatewinking

| anonymus07 a răspuns:

Deci. trebuie sa dai senzatia ca stii cat mai multe si sa arati ca te implici crede-ma. de exo colelga de la mine din cls e proasta bata da face pe intelgenta la ore cu toate ca nu stie nimic si totusi se pune bine cu profiiwinking