| Andreeeeei a întrebat:

Luni incep examenul de Evaluare Nationala...La romana intai. Voi fii foarte sincer...Imi este groaznic de frica...si nu pentru ca nu am invatat...stiu cam tot ce trebuie stiut...stau de o luna cu cartea in mana...cum sa ma calmez...sa nu imi mai fie frica? Alta intrebare...eu ma duc la filologie...fac bine ce fac...adica mama imi spune sa ma duc la mate info dar eu nu vreau deloc... urasc profilul ala...am media pe toti 4 ani 9.50...cred ca o sa intru...voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te unde vrei, nu ține cont de părerea celorlalți. relaxează-te și nu-ți mai face probleme. ai media generală mare și vei lua și o notă bună, observ că ai învățat. baftă happy

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

" Voi fii foarte sincer" Ai de ce sa fii ingrozit. laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da ma, e media destul de buna, depinde si de liceu si de ce faci la evaluare, dar nu intri la liceul la care ai vrut, te duci la altu...
tie ti-e frica la o amarata de evaluare nationala, dar eu ce sa mai zic ca am bacu peste o saptamana si de ieri am inceput si eu sa mai misc cate ceva?