| dragutzyy a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa daca e a7a si eu sunt a5a,iar el nici nu ma cunoaste?

5 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Ii cam greu ca de azemplu mie imi place de o fata si ii mai mica cu 2 ani si nu am tupeu sa ii spun si stiu ca si ia ma place intr-un fel anume dar nu sunt sigur pentru ca "cand" ma urc in autobuz se uita numa la mine

si pentru tine e cam aceeasi chestie ai numa lui? dai un sms si spune-i daca ii place de tine adica ( sall cf? iti place de? ) si dupacea vezi dai un sms daca poti si atuncia o sa vezi

| dragutzyy explică:

Pai stiu facebook-ul lui. ajuta la ceva?

| dragutzyy explică:

Pai stiu facebook-ul lui, i-am dat cerere de prietenie dar inca nu mi-a raspuns si intr-o zi eram cu 3 fete iar el era cu c.m.m.p al lui si nu stiu ce mia zis.eu i-am raspuns iar el i-a spus prietenului:ce-mi place de asta.dar de atuncea n-am mai vorbit ce sa fac?

| dragutzyy explică:

Pai stiu facebook-ul lui, i-am dat azi cerere de prietenie, si intr-o zi eram cu 3 fete iar el era cu cel mai bun prieten al sau si nu stiu ce mi-a zis si eu i-am mai zis ceva acolo si el i-a spus celui mai bun prieten al sau:ce-mi place de asta.dar de atuncea n-am mai vorbit.

| CarmenAnamaria1822 a răspuns:

Daca cunosti pe cineva de la el din clasa poti sai timiti un mesaj sa-i spui cum il cheama si sa iesiti la un suc